Im dalej w las… tym lepiej :)

Kolejny intensywny weekend startów za nami. Działo się sporo, sporo dobrego. W sobotę zawodnicy biegali w biegach płaskich na 100m podczas zawodów w Piasecznie. Był to Memoriał Sławomira Rosłona, w kategorii kobiet trzecie miejsce i nagrodę wywalczyła Ania Odowska z wynikiem 11.82 w biegu na 100m. Julia Żurowska wybiegała nową życiówkę, zarówno w sobotę w biegu na 100m – 12.47 PB, a także w niedzielę w biegu na 100m ppł – 14.57 PB.

W niedzielę zawodnicy biegali w ramach Mistrzostw Mazowsza U18 i U20, seniorki i seniorzy biegali poza tymi kategoriami w normalnej rywalizacji. Lena zdobyła złoty medal Mistrzostw Mazowsza w biegu na 100m ppł i uzyskała nowy rekord życiowy – 14.57 PB.

Kolejne medale do swojej kolekcji może również dodać Artem. Zdobył złoto w biegu na 110m ppł z czasem 14.63 oraz w biegu na 200m z nową życiówką 21.90 PB, co również przyniosło mu złoty medal.

W ten weekend zwiedziliśmy też trochę innych stadionów. Olgierd biegał w Łodzi podczas mityngu 600-lecia Łodzi, a Oskar wystartował na mityngu w Gorzowie Wielkopolskim.

Co by nie było – Trener może trochę odetchnąć, bo powoli wszyscy się rozpędzają i idą w bardzo dobrym kierunku w sezonie letnim. 🙂